Sandra Ciesłowska-Bogucka

Sandra Ciesłowska-Bogucka (mgr kosmetologii) jest absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. W zawodzie jest od 6 lat. Specjalizuje się w kosmetyce profesjonalnej twarzy, a także spa&wellness. Jest  osobą otwartą na nowości i szukającą co raz to nowych rozwiązań problemów swoich klientów. W połączeniu ze zdobytym doświadczeniem daje to gwarancję w pełni profesjonalnej i kompleksowej opieki.  

Dr Stella Korycińska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego UM w Łodzi. Stypendystka Universita degli Studi di Milano we Włoszech. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Absolwentka prestiżowej szkoły podyplomowej Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-aging w Warszawie, założonej przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, gdzie szkoliła się pod okiem najlepszych specjalistów krajowych i zagranicznych w dziedzinie dermatologii estetycznej, medycyny estetycznej oraz anti-aging. Wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu medycyny estetycznej stale poszerza na licznych szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Dr Stella Korycińska jako jedna spośród 18-tu lekarzy z całej Polski została zaproszona do udziału w dwuletnim cyklu szkoleń Akademii Allergan Medical Institute, gdzie kształci się pod okiem wybitnego specjalisty medycyny estetycznej i światowego trenera dr Sylwii Lipko-Godlewskiej. Dzięki pracy w dziedzinie medycyny estetycznej łączy pasję chirurgiczną oraz zamiłowanie do estetyki. Studia w szkole podyplomowej nauczyły ją przede wszystkim całościowego podejścia do pacjenta oraz łączenia wszystkich dostępnych technik w celu osiągnięcia zadowalającego rezultatu. Praca z wykorzystaniem MD Codes opracowanych przez zespół najlepszych specjalistów z całego świata pozwala jej osiągnąć najwyższe połączenie skuteczności i bezpieczeństwa zabiegów. W pracy jest nastawiona na naturalny efekt i co najważniejsze satysfakcję pacjenta.  

Dr Martyna Gabryjelska-Janiszewska

Jest absolwentką Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyła Międzynarodowe Centrum Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie, gdzie przez dwa lata miała możliwość doskonalenia swoich umiejętności pod okiem najlepszych fachowców z kraju i z zagranicy. Stale uczestniczy w licznych szkoleniach, konferencjach oraz międzynarodowych kongresach. Medycyna estetyczna to jej pasja. Ponadto jestem członkiem Polskiej Rady Medycyny Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Do każdego pacjenta podchodzi holistycznie, wspólnie z nim ustala kolejne etapy leczenia lub terapii. Pomagając zachować młody wygląd oraz korygując niedoskonałości stara się wydobyć tkwiące w każdym z nas naturalne piękno. Największą motywacją do dalszej pracy i nauki jest dla niej zadowolenie pacjenta. Jako jedna spośród 18-tu lekarzy z całej Polski została zaproszona do udziału w dwuletnim cyklu szkoleń Akademii Allergan Medical Institute, gdzie kształci się pod okiem wybitnego specjalisty medycyny estetycznej i światowego trenera dr Sylwii Lipko-Godlewskiej.  

dr n. med Marcin Repetowski.

Jest lekarzem medycyny estetycznej, chirurgiem głowy i szyi oraz specjalistą otolaryngologiem.  Ukończył Wojskową Akademię Medyczną z tytułem naukowym doktora nauk medycznych. Członek stowarzyszenia Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy. W swojej praktyce stosuję najnowsze i najlepsze rozwiązania medyczne, dokłada wszelkich możliwych starań, aby Pacjentom zapewnić najwyższy komfort, efekty zabiegowe i bezpieczeństwo. W trosce o Pacjentów dba nie tylko o efekt estetyczny i zdrowotny, lecz także o zrealizowanie życzeń Pacjentów w sposób maksymalnie bezpieczny i jak najmniej inwazyjny. Gwarantuj, że każdy zabieg, konsultację, czy operację wykonuję z zachowaniem najwyższych standardów i bezpieczeństwa. Dr Repetowski wykonuje zabiegi podstawowe i zaawansowane z zakresu medycyny estetycznej, laryngologii i chirurgii twarzy np. korekty nosa, uszu, plastyka powiek.

Call Now Button